DSC_1123

  To już luty. A zaraz marzec, a zaraz wiosna, a zaraz ściągamy szaliki i czapki… Ale zanim to nastanie, musimy jeszcze przetrwać końcówkę tej niby-zimy. U nas za oknem trochę śniegu widać, więc jest dobrze. Gdyby tylko nie to niebo szare… Ale ja przecież nie o tym. Dzisiaj o paznokciach:-) Ostatnim razem zaserwowałam im lato, a teraz przeskoczyłam znowu na zimę i postanowiłam ubrać je w sweterki:-P

  Widziałam już taką opcję na manicure hybrydowy i od razu mnie zauroczyła. Nie wiedziałam, czy dam radę osiągnąć taki efekt, ale jakoś się udało. Na prawej ręce nieco krzywo, ale była robiona lewą, także uznaję, że jestem usprawiedliwiona. Nie wiem, jak dla Was, ale dla mnie są miluchne i ciepluchne. Patrzyłam już, że kolorystyka jest też dość uniwersalna jeśli chodzi o moją garderobę, także dobrze się składa. Chociaż nie jest to dla mnie decydujący czynnik jeśli chodzi o wybór designu paznokci. Robię zgodnie z weną twórczą i według tej samej zasady ubieram się każdego dnia. Ale przyznaję się bez bicia- czasem look dobieram specjalnie pod paznokcie:-)

  Mam ochotę nie wychodzić z szlafroka, bo pasuje idealnie:-P 
A jak Wam podoba się taka paznokciowa koncepcja?

Written by Karolina Szcześniak
Hej kochane! To ja Karolina. Na co dzień przede wszystkim mamuję i żonuję, co nie znaczy, że w moje życie wkradła się rutyna! Pragnę dzielić się z Wami nie tylko swoim mamuśkowym doświadczeniem i kreatywnymi pomysłami na formy spędzania czasu z dziećmi, ale też swoją miłością do twórczości. Czasem igła z nitką, czasem farby, papier ścierny, może filc, koraliki, stare ciuchy, innym razem aparat fotograficzny- to moje niezbędne narzędzia. Choć na pewno na nich nie poprzestanę! - bo ja Love Creation!