DSC_1092

Jak się Wam podobają kwiatuszki? Mi aż tęskno się robi za latem. A wiecie, co to są za kwiatki? A to takie fikuśne naklejki. Jak wpadły mi w oko w sklepie, od razu wiedziałam, że muszę je mieć. Tak na marginesie, mam słabość do naklejek i jak gdzieś zobaczę jakieś ładne, to trudno mi się oprzeć… 
 Te są wyjątkowe, bo gliniane. Jak je zobaczyłam zaraz wpadł mi pomysł, że wykorzystam je w mojej jubilerskiej twórczości. Po głębszym zastanowieniu uznałam, że będą z nich wesołe pierścionki:-) Oczywiście zdjęłam z naklejek klej, żeby przytwierdzić je do baz czymś solidnym i w ten oto sposób powstały takie kwieciste ozdobniczki na paluszki:

 Prawda, że ładne? Ja chyba nawet nie będę czekać do lata i już któryś przygarnę i zacznę nosić. Reszta będzie czekać na nową właścicielkę. Jeśli któraś z Was chciałaby wejść w posiadanie któregoś pierścionka, można do mnie pisać. Ja niebawem wystawię je zresztą na aukcji.
 A teraz parę fotek

Hi hi! Klipsy też zrobiłam. A co mi tam;-P
Pogoda znowu nie przypomina żadnej pory roku, przez co smutnawo się robi. Łatwo o deprechę. Dobrze chociaż popatrzeć na kolorki, żeby rozmarzyć się nieco o słoneczku, zielonej trawce, letniej sukience… Jak się dobrze postara w tych marzeniach, można nawet przypomnieć sobie, jak pachnie upragniona już wiosna, czy lato. Czy wy też uważacie, że każda pora roku ma swój zapach?
Czekam na komentarze. Dobrej nocy!

Written by Karolina Szcześniak
Hej kochane! To ja Karolina. Na co dzień przede wszystkim mamuję i żonuję, co nie znaczy, że w moje życie wkradła się rutyna! Pragnę dzielić się z Wami nie tylko swoim mamuśkowym doświadczeniem i kreatywnymi pomysłami na formy spędzania czasu z dziećmi, ale też swoją miłością do twórczości. Czasem igła z nitką, czasem farby, papier ścierny, może filc, koraliki, stare ciuchy, innym razem aparat fotograficzny- to moje niezbędne narzędzia. Choć na pewno na nich nie poprzestanę! - bo ja Love Creation!