DSC_1041
   Pamiętacie post dotyczący dużych efektownych kolczyków w orientalnym stylu? Dla przypomnienia zamieszczam zdjęcie:
 
Cały czas nazachwycać się nimi nie mogę i za geniuszkę uważam Panią, która wymyśliła ten wzór.
Zostało mi rzucone wyzwanie, żeby do owych kolczyków wymyślić i dorobić bransoletkę do kompletu. Wreszcie podołałam temu zadaniu… Przez jakiś czas totalnie nie miałam weny twórczej, dlatego to tak długo trwało. A powiem Wam, że teraz jak zaczęłam robić sutasz, to przestać nie mogę, dlatego w niedalekich postach będę miała się czym chwalić:-)
A tak wygląda bransoletka. Powiem szczerze, że z bólem serca ją oddawałam, no ale cóż ja mogę… byłam jedynie wykonawcą usługi. Niewiele miałam do gadania:-P Na szczęście technika sutasz daje tyle możliwości, że myślę, że coś ładnego jeszcze sobie skombinuję.

I jak bransoletka się Wam podoba? Pasuje do kolczyków?

Written by Karolina Szcześniak
Hej kochane! To ja Karolina. Na co dzień przede wszystkim mamuję i żonuję, co nie znaczy, że w moje życie wkradła się rutyna! Pragnę dzielić się z Wami nie tylko swoim mamuśkowym doświadczeniem i kreatywnymi pomysłami na formy spędzania czasu z dziećmi, ale też swoją miłością do twórczości. Czasem igła z nitką, czasem farby, papier ścierny, może filc, koraliki, stare ciuchy, innym razem aparat fotograficzny- to moje niezbędne narzędzia. Choć na pewno na nich nie poprzestanę! - bo ja Love Creation!