DSC_1826

  Dziś kolejna codzienna stylizacja, lecz tym razem w nieco bardziej wesołej odsłonie. W zasadzie paski poziome są w ciąży dość ryzykowne, bo poszerzają sylwetkę, dlatego jeśli w przypadku waszych krągłości mogą wyglądać źle, lepiej wybierajcie rzeczy jednolite, bądź w duże wzory (lepsze wielkie kropy niż małe groszki). A jeśli jednak decydujecie się na poziome paski to im grubsze tym lepsze- także te prezentowane w moim ubiorze wydają się być dość optymalne:-)

  Dzisiejszy look jest zdecydowanie świeży i pozytywny, dlatego jeśli się na takowy zdecydujecie konieczne są wypoczęte oczy i szczery uśmiech:-D Nie zapomnijcie o tych jakże istotnych szczegółach, kiedy będziecie wychodzić z domu!!!
  A co mam na sobie? Biały klasyczny bezrękawnik- do tego ozdobna mgiełka w paski w kolorach białym, cappuchino i żywym szmaragdowym. Spodnie- białe ciążowe rurki o długości 7/8, klasyczne beżowe japonki na stopach i jako wypełnienie stylizacji- żółta neonowa torba. Ogólnie rzecz biorąc miałam też na uszach kolorowe kolczyki, ale zapomnieliśmy je uwzględnić podczas sesji zdjęciowej, także mały zonk, ale mam nadzieję, że wybaczycie:-D W każdym razie przy tego rodzaju ubiorze warto o takim dodatku pomyśleć, bo nadaje jeszcze więcej uroku i wesołości.
Biały bezrękawnik- H&M
Mgiełka w paski- SECOND HAND
Białe spodnie maternity- SECOND HAND
Żółta torba- RESERVED
  Cóż… Warto odwiedzać second handy:-D

Written by Karolina Szcześniak
Hej kochane! To ja Karolina. Na co dzień przede wszystkim mamuję i żonuję, co nie znaczy, że w moje życie wkradła się rutyna! Pragnę dzielić się z Wami nie tylko swoim mamuśkowym doświadczeniem i kreatywnymi pomysłami na formy spędzania czasu z dziećmi, ale też swoją miłością do twórczości. Czasem igła z nitką, czasem farby, papier ścierny, może filc, koraliki, stare ciuchy, innym razem aparat fotograficzny- to moje niezbędne narzędzia. Choć na pewno na nich nie poprzestanę! - bo ja Love Creation!