DSC_9525
Hejka!
Dzisiaj bardzo prosta wnętrzarska inspiracja!!! 
Zapewne tak jak większość Pań domu, lubię jak wszelkie drobiazgi, które zdobią mieszkanie, pasują do całości. A ostatnio dostałam taką oto świeczkę:
Fajnie, że w słoiczku, a przede wszystkim CUDOWNIE pachnie! Oczywista więc sprawa, że świeczka ta musi być na widoku. Tylko ta etykieta jest niekoniecznie dekoratorska, szczególnie w kwestii mojego mieszkania. Postanowiłam więc coś z tym zrobić. 
W związku z tym, że mam sporo koronkowych akcentów uznałam, że to dobra inspiracja też dla mojej świeczki. W trakcie przeprowadzania metamorfozy okazało się, że praca była jeszcze prostsza niż sobie wyobrażałam. Zajęła mi może dwie minuty:-D
Odkleiłam foliową etykietę- został po niej klej na ściance słoiczka. Nie zmywałam go, tylko doczepiłam do niego koronkową tasiemkę (dostępna w pasmanterii). Przykleiła się bardzo dobrze. Dodatkowo ucięłam kawałek tasiemki w nieco drobniejszym wzorze i zawiązałam na kokardkę przy otworze. I gotowe!!!
Efekt widzicie na zdjęciach. I jak? Podoba się?
Jak dla mnie super- prościutko, słodziutko i niezwykle klimatycznie! Uwielbiam świeczki!
Oczywiście jeśli nie macie takiego hopla na punkcie koronek jak ja, możecie użyć do ozdoby takiej świeczki inny materiał, który łatwo przyczepi się do takiego kleju po etykiecie- na przykład kolorową wstążkę, czy cienki sznurek naturalny. A może macie jakiś inny pomysł?…
Written by Karolina Szcześniak
Hej kochane! To ja Karolina. Na co dzień przede wszystkim mamuję i żonuję, co nie znaczy, że w moje życie wkradła się rutyna! Pragnę dzielić się z Wami nie tylko swoim mamuśkowym doświadczeniem i kreatywnymi pomysłami na formy spędzania czasu z dziećmi, ale też swoją miłością do twórczości. Czasem igła z nitką, czasem farby, papier ścierny, może filc, koraliki, stare ciuchy, innym razem aparat fotograficzny- to moje niezbędne narzędzia. Choć na pewno na nich nie poprzestanę! - bo ja Love Creation!