IMG_2835

Hej hej hej!!! Znów się wyłoniłam… po jakże długim czasie… ech dużo by opowiadać. Chyba sobie daruję.

Ogólnie rzecz biorąc sporo się u mnie wydarzyło i myślę, że co nieco z tych wydarzeń przedstawię Wam stopniowo na łamach bloga:-)

Zdarza się Wam, że macie wrażenie, że życie po prostu ucieka? Czas niemalże dosłownie przelatuje między palcami? Ja na to schorzenie cierpię od co najmniej kilku miesięcy… próbuję nadążyć, a nie mogę. Z jednej strony fajnie, bo dużo się dzieje, a ja lubię mieć głowę pełną wyzwań, a z drugiej teraz- szczególnie kiedy są dzieci, wydaje się to podwójnie ciężkie. Ale nic- jak to mówią: „co Cię nie zabije, to cię wzmocni”. Trzeba myśleć pozytywnie i się nie dawać.

Ostatnio usłyszałam taką ciekawą myśl, albo lepiej- radę, żeby w swoim słowniku zastąpić słowo „problem” słowem „wyzwanie”. Bardzo mi się to podoba, bo od razu podchodzi się do sytuacji pozytywnie, a nie z bólem serca: „nie chcę, ale muszę”. Myślę też i czuję, że takie podejście do sprawy działa wręcz motywująco. Chce się działać!!! Polecam to i Wam!!!

Dzisiaj mam dla Was temat, który już dawno temu powinien się tu znaleźć…. Kupiłam sobie kiedyś bluzkę/tunikę- o taką:

IMG_2821

Wszystko super gdyby nie fakt, że po pierwszym ubraniu wstawki na rękawach zaczęły mi się pruć… No cóż, zszyć się nie dało, bo poszedł materiał. Myślałam, że może zastąpię je jakimiś koronkami lub innym materiałem. A potem przypomniała mi się stara reklama mentosa:-D Aż musiałam ją znaleźć w internecie:-D Zobaczcie:

Trochę staro się czuję, skoro pamiętam tą reklamę:-P W każdym razie jak nie patrzeć po latach mnie zainspirowała:-D Po co wstawiać, jak można spruć do końca?! No to przystąpiłam do dzieła:

IMG_2824

IMG_2835

Taaak… zabawa całkiem niezła. Potem wystarczyło obszyć brzegi, no i gotowe!

DSC_4431

DSC_4436

I znowu- prosto i szybko. Tak jak lubię najbardziej:-D

Mentos- the Freshmaker:-P

Written by Karolina Szcześniak
Hej kochane! To ja Karolina. Na co dzień przede wszystkim mamuję i żonuję, co nie znaczy, że w moje życie wkradła się rutyna! Pragnę dzielić się z Wami nie tylko swoim mamuśkowym doświadczeniem i kreatywnymi pomysłami na formy spędzania czasu z dziećmi, ale też swoją miłością do twórczości. Czasem igła z nitką, czasem farby, papier ścierny, może filc, koraliki, stare ciuchy, innym razem aparat fotograficzny- to moje niezbędne narzędzia. Choć na pewno na nich nie poprzestanę! - bo ja Love Creation!
 • Martyna

  Ta bluzka lepiej teraz wygląda niż przedtem! :)
  https://martini2000.blogspot.com/

  • Karolina Szcześniak

   Dzięki:-*

 • levogues.blogspot.com

  Bluzka wygląda teraz o wiele lepiej! Lubię takie dziury :)

  • Karolina Szcześniak

   Dziękuję:-*